ULUSLARARASI AKREDİTE – SERTİFİKA PROGRAMLARI

Doktor Tuncay Davranış Bilimleri Merkezleri’nde, uluslararası akredite – onaylı sertifika programları, alanında uzman ve çoğu da akademisyen hocalar tarafından, sürdürülür. Uluslararası akredite sertifika programlarımızın konuları, danışmanlık – koçluk – kişisel gelişim, kişiye özel iletişim / yen / sosyal medya danışmanlığı, ve ayrıca PDR ve Okul Öncesi lisans mezunları ve genel olarak iletişim ve /veya internet temelli sektörel çalışacak olanlar için önceliklidir. Yaşam koçluğu, eğitim koçluğu, ilişki koçluğu, siyasal iletişim koçluğu, duygu koçluğu ve benzeri alanlarda, seviye tespiti yapılarak kabul edilen adaylara uygulanan, uzun süreli eğitimlerdir. Bu eğitimler, seviye tespitine bağlı olarak, asgari 64 / 128 saat teorik, kurgulanmış veya doğal ortamda 6/12 saatlik pratik uygulamalar içerir. Eğitimlerin seviyesi, yoğunluğu, teorisi, kuramları ve uygulama başarıları göz önüne alınarak, her eğitim alana katılım belgesi verilse de, BAŞARI BELGELERİ sadece, akademisyen heyetin yapacağı değerlendirme sonucu verilir. 

     İÇ DENETMENLİK, DENETÇİLİK EĞİTİMLERİ

Kanunen, yönetmelikle belirlenmiş esaslarda, yasal müfredat bağlı olarak yapılan eğitimlerdir. Bu konuda, yasayla yetkilendirilmiş uzmanlar ( ki; ayrıca akademisyen) eğitimciler tarafından uygulanır. Verilen belgeler yasal olarak geçerli ve yetkilidir. 

     KURUMSAL SERTİFİKALAR

DOKTOR TUNCAY marka değeri ve kalite yönetimiyle itibar kazanan, katılımın yeterli olmadığı, sertifika alınabilmesi için, yapılacak uygulama ve değerlendirmelerden başarılı olunması gereken sertifikalı eğitim programlarıdır. Satış Personeli Eğitimleri, Kurumsal İletişim Yöneticileri, Halkla İlişkiler Personeli Eğitimi, Profesyonel Yönetici Eğitimi, Siyasal İletişim Eğitimi, Kadın Liderliği Eğitimi gibi programlarımız ülke genelinde uygulanan eğitimler olarak, başarılı olanların sertifika alabildiği programlardır. 

     ODAK EĞİTİMLERİ SERTİFİKA PROGRAMLARI 

Nişanlılar, Evliler, Anne Babalar, Sivil Toplum Kuruluşu Resmi Üyeler ve Gönüllülük Programları, Özel Eğitim Kurumlarına uygulanan ‘Öğrenci Programları’ ve yerel ve ulusal etkinliklere görev alacak personellerin yeterlilik eğitimler sertifikaları gibi programlar, odak eğitimli programlarımızdır.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir